Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem která grafika

Zdravím která grafika je lepší saphhire radeion hd 4850 512mb gddr3 -ddr3 nebo GIGABYTE VGA nVidia 210 1GB DDR3myslím výkonostně díky za odpovědi

Předmět Autor Datum
Na 1000% ta HD 4850. nový
Holy99 11.07.2013 23:14
Holy99
a je nějaká lepší než ta hd tak ve stejné cenové relaci asi ne že?nevím třeba o 500-800 víc nový
kikirik 11.07.2013 23:16
kikirik
těžko říct, nepíšeš cenu. A ani jedna z těch dvou se už běžně neprodává. nový
touchwood 11.07.2013 23:19
touchwood
nevím tak do těch 1500kč-2000 nějakou lepší nový
kikirik 11.07.2013 23:20
kikirik
HD7770. nový
touchwood 11.07.2013 23:31
touchwood
tak na tu můžu zapomenout na to nemám desku ani silnej zdroj nový
kikirik 11.07.2013 23:36
kikirik
Zdroj se dá koupit. Jestli vybíráš mezi GDDR3 a GDDR3, třeba tu první. Na kancl to bude stačit. nový
karel 11.07.2013 23:38
karel
já nevím jestli to utáhne já mám zdroj chieftec 450wat +12v-20A nový
kikirik 11.07.2013 23:41
kikirik
a kolko ma tych +12V vetiev? nový
MM.. 11.07.2013 23:46
MM..
A na Radeon HD 4850 máte zdroj a desku? nový
ms 11.07.2013 23:40
ms
deska je gigabyte ga m55 s3 rev.2.0 a zdroj už sem psal nový
kikirik 11.07.2013 23:47
kikirik
Fuj, když jsem viděl ty hnusné plastové kolíky "držící" "ohrádku". Vidím PCIe×16! Proč by tam nešel… poslední
ms 12.07.2013 00:09
ms
Nemas na nu desku? A to ako preco? Co sa tyka zdroja tak tie grafiky co sa tu pisu toho moc nezozeru… nový
MM.. 11.07.2013 23:45
MM..

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru