Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Univerzalni trafo pro notebooky

Dobre ranko :)
Shanim nejake universalni trafo pro HP notebooky (samozrejme i jine, proste s xxx koncovkama a moznosti napajeni pres autozapalovac ..
Potrebuju ho take kvuli tomu ze zanedlouho leti jeden clovicek do USA a potrebuje se tam nejak pripojit na tu jejich elektrickou sit ..
Kdysi (vyhledal jsem podle mailu) jsem nasel ze by byl vhodny MW 2102GS ale ten neni moc k sehnani - aspon podle meho search skillz.. prosim, klidne doporucte i nejaky jiny adapter ale aby byl pokud mozno "multifunkcni" ..

A puvodni zdroj se neda pouzit? Zatim jsem se setkal jen se zdrojema (teda u IBM notebooku), ktery fungovaly od 90 do 240 voltu, takze jedinej potrebnej kus vybaveni pro cestu do statu byl adapter na zasuvku - proste se do toho strcila vidlice od zdroje a druhym koncem se to vrazilo do americky zastrcky :-)