Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztrata cd Windows Millennium

Ahoj, podarilo se mi ztratit cd Win Me, ale stitek pravosti mam. Ted, po nejake dobe potrebuji reinstalovat, ale nemam to instalacni cd. Co mam tedy delat? Kdyz si stahnu instalacku cd v ISO a pouziji svuj original klic, bude to 100% legalni?
Dekuji.

Tak to je super, uz jsem myslel, ze budu nekde na Aukru shanet cd+klic. Ja dycky myslel, ze musi byt original oboji. Ted sem ale koukal na aukru a uzivatel tam prodava vypalene cd s original klicem....no teda. Snad je to tedy pravda.
Diky za odpovedi.

Ved ale ten kod v 11.cab je stejny napr. pre milion klucov, typicky pre stejnu jazykovu verziu bol aj stejny kod ktory uspesne overi vsetky dane kluce. Samozrejme ze specialne OEM budu mat iny overovaci kod, je to zrejme podobne jak OEM/ne-OEM instalaciek u XP a vyssie. Ale nemal by mat problem trafit na to spravne ceske CDcko. Ja som Win9x pouzival min.10rokov kedysi davno a dokonca som mal anglicku instalacku a nemecke cislo ci jak a slo to normalne.
P.S> mozno dokonca existovalo nejake univerzalne cislo ktore slo vsade, ja uz sa nepamatam ze jake cislo som tam strkal v roku 2000 :)

inac teraz som si pozrel CD Win98SE (MSDN) a neni tam ziaden 11.cab :-) Je tam Win98_21.cab az Win98_74.cab. 11ka je driver11.cab a tam su drivery, ziadne "kontrolne subory"
P.S> Me disk nemam.
P.S.2. ta MSDN verzia tusim snad tam uz nejaky kluc mala aj predvyplneny. Ak mas nalepku tak mas licenciu, nemusis riesit cislo.

Az na to, ze on mluvi o WinME, a ty popisujes Win98 (alespon podle nazvu tech souboru).
Kazdopadne koukam do original ISO WinME, a je tam Win_11.cab. Nicmenne, je to uplne stejne, jako s novejsimi systemy - pokud sedi verze, sedi i cislo z nalepky - nelisuje se kazde CD zvlast (nedovedu si to ani predstavit).

edit: jak tak ctu, tak byly akorat male rozdily mezi Retail a MSDN verzi:
display.cfm

Jinak jak koukam, tak CZ ISO ma nejakych +- 374MB.