Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .7z recovery password

Cus

potrebuju se dostat do zabaleny a zaheslovanyho souboru .7z.
Zip pasword unlocker a spousty dalsich nefungujou nepodporujou .7z jen rar, zip, ..

Neznate program kterej funguje primo na .7z

Diky

Brute force je moteda. Urcite existuje aj pre 7z nejaky bruteforcer. Mozes hladat googlom. U 7z a novsich verzii rar skumaju tak 100 moznosti/s, takze to ani nemusis hladat ak nechces tsic rokov cakat na vysledok.

Bezne slovo ako password sa NIKDY NEPOUZIVA. Dovod je lahka moznost prelomenia slovnikovym utokom. Pouziva sa nejake skomolene slovo alebo lepsie zrazeina skomolenych slov a aj velke a male pismena idealne aj cisla. Ale ne na koniec 1 alebo 123, to je akokeby si vobec cisla nepouzil ptz to kazdy aj polodementny utocnik skusa ako druhu vec :) A ak to chces mat fakt bezpecne tak nejakych 7pismen je minimum, pouzit 8 a viac.