Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte,zda mám vyměnit stávající GK za jinou..

Zdar,chtěl bych se zeptat ohledně výměny grafické karty.Moje PC sestava je: AMD Athlon 64 3000+socket 939, zákl. deska MSI K8N Neo2 Platinum,RAM 2x512 MB,HDD 160 GB,stávající grafika GeForce 6600 GT-TD 128 E-ovšem AGP 8x.Uvažuji o výměně grafiky,bohužel možností vzhledem k AGP 8x není zase tolik...Vytipoval jsem si z tak malého výběru (snad nejvhodnější) GK Leadtek WF A7600 GT THD 256 rovněž na AGP 8x.Problém s instalací by snad neměl být,ale bude to mít nějaký význam k lepší kvalitě hraní novějších her a ostatní komponenty budou v pohodě stíhat?A pokud mi doporučíte,že ano,je nějaký dobrý www.server,kde by prodal moji stávající GT 6600?Díky

Tak vždycky záleží na penězích -kolik by jsi musel dát ze svého a za kolik bys kartu prodal. Přeskočení o jednu generaci se mi zdá málo. Přečti si článek na pctuningu o nové generaci karet s DX10 a podívej se na srovnání výkonu http://www.pctuning.cz/leadtek_geforce_7900gtx_a_ge force_7600gt.html. Upozorňuji že už jde o starší hry, dnešní jsou už náročnější a rozdíl mezi 6600gt a 7600gt bude menší.

Osobně bych si počkal na další generaci 8800 a až vyjdou levněší modely tak bych to řešil -cca únor/březen. Na akutální ceny 6600gt se podívej czechcomputeru a počítej že za ni dostaneš podle stáří,záruky,stavu a štěstí 60-80procent aktuální ceny.

Mám podobnou sestavu, s gk od Gigabytu 6600GT se 128MB, bráchovi jsem koupil taky Gigabyte, ale 7600GT s 256MB paměti a pasivním chlazením. Nějak moc jsem jí netestoval, pár 3D her a 3D mark 06 > 6600GT 1850 bodů, 7600GT 2700bodů. Ale že bych jí musel mít lepší než 6600GT, zatím nemám potřebu

Nechci přímo hovořit o nějaké potřebě...Ale teď mě ještě napadlo,jak asi zvládne ta má 6600 GT se 128 MB hru Clancys Splinter Cell:Double Agent? Mj. já měl v 3D Marku 06 cca pouhých 1450 bodů,což se mi zdá opravdu málo..:.(