Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus A6KM-Q067

Zdar, potřeboval bych poradit zda si koupit Asus A6KM-Q067 ( product.jsp ) nebo jiný kolem takové ceny (do 30 000 Kč). Bude mi sloužit na hraní, programování, internet a td.....

mas protichodne poziadavky. mobilita nejde dokopy s velkym displejom a vykonom. vaha a rozmery nejdu dokopy s velkym displejom...atd atd.
co sa tyka ramiek musis sa pozriet ci ma nb pisane 1x512 alebo 2x256. nb mavaju len 2 sloty na pamatove moduly cize ak su uz oba zapratane 256 tak dalsi uz nemas pridat kde. musel by si oba vyhodit a namiesto nich dat dalsie.
dostatocny vykon ti zabezoeci hocijkay turion,pentium M alebo core procesory. Pokial vsak chces hrat hry potrebujes grafiku s co najvacsim vykonom. samozrejme to bude mat negativne posobenie na mobilitu nb.
7300go nie je nic slavne ale to sa pri tebou stanovenej cenovej hladine ani nic slavne neda ocakavat.
ram potrebujes min 1GB bez debaty.