Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde napsat &

Ahoj všem,

prosím vás, potřebuji mít rychle po ruce znak & a bohužel mi z nějakého důvodu nefunguje kombinace ALT GR + C
ostatní znaky jako #@ (to jsou písmenka vedle - čili X a V) mi fungují, jen zrovna ten pro mě nejdůležitější znak nejde.

Neznáte možné příčiny? Používám standartní rozvržení české klávesnice a před reinstalem windows mi to normálně šlo.

Díky

standardní české rozvržení je qwerty, už od doby dosu, kde se všechny anglické znaky píšou přes pravý alt.
kromě qwerty snad existuje i "programátorské" rozložení, nevím čím se od něj liší.

psacístrojové německé rozložení qwertz mívá doplňkové znaky na úchylných místech, kde je ztráta času je hledat.

nepoužíváš náhodou nějaký slovník s vlastní podporou klávesnice?
nebo nějaký zajímavý rootkit?

kdyby to bylo třeba ve Wordu/Open Office/Libre Office, šlo by využít automatické opravy. Tím by se to docela zrychlilo. Nadefinovat si něco, co ne nepoužívá a rychle píše, aby se to nahradilo za &. Např. "aaa nahradit &".

Ahoj,

zatím jsem tento problém nevyřešil. Dělá to ve všech aplikacích - prostě ten znak nejde napsat. Potřebuji aby fungovala zkratka PRAVÝ ALT + C = &

Znaky jako #@{ (tzn. písmena vedle C) fungují normálně.

Žádný rootkit ani nic takového nepoužívám.

Za jakoukoliv pomoc vedoucí k řešení problému děkuji.