Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Root pomoc (sekal se mi mobil a byla nuda)

Zdravím, řekl jsem si že je nuda a mobil se mě seká atak jsem se pustil do rootu mobilu : Samsung Galaxy ACE
tak jsem postupoval podle tohoto návodu.

http://sgalaxy.cz/forum/ace-firmware/root-pro-sams ung-galaxy-ace-s5830-s-android-2-3-32-3-42-3-5-gin gerbread/

všechno proběhlo jak má.

pak jsem stáhl totok.

http://www.uloz.to/x1o1xhX/recovery-clockwork-5-0- 2-6-galaxyace-fix-zip

Ták a teď je vše v pořádku ale vůbec tomu nerozumím tak bych se chtěl obrátit na vás kdo tomu rozumí a mohl by mi nějak pomoci a přiučit mě co a jak díky moc. :)
Změna předmětu, původně: Root pomoc (Kráťa)

Jako první je vhodné odpovědět si na otázku proč to dělám. Jestli je to z nudy, jak jsem to pochopil, tak je zbytečné do toho hrabat. Root a alternativní ROM mají smysl, pokud vím, co od toho čekám. Třeba já si do ZTE Blade nahrál místo Androidu 2.2.2 verzi 4.2.2. To má smysl. Rootovat z nudy smysl nemá.

Vcera jsem nahodil KonstaKANG 4.2.2, prechazel jsem z CM7 a je to parada. Znatelne lepsi plynulost pohybu na obrazovce. Jinak teda uptime Bladea na CM7 se tim padem zastavil na 251 dnech 13 hodinach a 4 minutach. Tomu rikam kvalitne odvedena prace na systemu od CM. :-)

Já přecházel z CM7 na 10.1-20130703-KonstaKANG asi před týdnem. Obživnul, ale mám problém s wifi. Když nechám telefon připojený a nepoužívám ho, po nějaké době mu hrábne a začne hřát v okolí foťáku (baterka ne) a vybíjí se rychlostí asi 20% za hodinu. S vypnutou wifi bez problémů, když ho proberu a uspím, problém přestane.