Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace Win

Ahojky, budu si kupovat nové komponenty do PC, včetně SSD se softwarem na migraci OS. Mám XP, budu si kupovat 7, chci pomocí softu přesunout Win na SSD, zálohovat registr, přeinstalovat XP na SSD na 7 a obnovit registr. Toto všechno bych rád udělal kvůli tomu abych nemusel formátovat HDD, mám tam hodně věcí a nechci je ztratit. Bude to fungovat? hlavně ta část s registrem? Díky.

co máš s tím registrem? polovina cest ve w7 je jiných než v xp, k čemu by ti byl starý obsah?

nechci mít v PC 2 OS

jak tak čtu tvůj postup, budeš to dokonce potřebovat, protože podle něj to znefunkčníš.
vyndat starý disk, nainstalovat systém na ssd, až windows pojedou, připojit starý disk jako druhý.
staré xp na hdd dočasně zůstanou pro případ nouze, kdyby se nový systém nerozjel. pak je smažeš.