Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi zvuk (v žádném přehrávači)

dobrý den
prosila bych radu .. nejde mi u žádného přehrávače zvuk (kmplayer, vlc player, windows media player... vlastně všechny přehrávače co jsem vyzkoušela) ani u písniček ani u filmů ( tam jde jen obraz ) ... zkoušela jsem různé kodeky ... např. ac3 filter, K-lite codec pack ... stejně to k ničemu není ... mám w8, nějaké nenainstalované aktualizace jsem nezjistila ... fakt už nvm ... :( poradí mi někdo prosím? :.(

Ja použivam Win 7 home premium ... Zitra zkusim ty ovladače a uvidím...

Ještě mě napadlo, že mam repro 5.1, ale mam to na třech konektorech. V jednom jsou dva zadní, v druhém dva přední (boční) a v třetím je Subwofer a středový.... A na Realtecu mi nejde nastavit 5.1. Prostě mi to nechce přehrat dva středový... Jestli někdo ví co vubec myslím :-)

Tak tam mam nastaveno 7.1. s tím že ty přední jsou jako boční na 7.1. a zbytek šlape jak ma....