Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp ProBook 4510s

Mám HP ProBook 4510s na baterku jede normálně ale jak ho připojím k nabíječce tak obrazovka zhasne, je matně vidět že displej běží ale nesvítí po odpojení stačí mírně zavřít a otevřít a rosvítíse normálně, nabíječka je vpořádku nevíte někdo co stím děkuji za radu,dělá to i snabíječkou do auta

Ahoj, tak mně to dělá něco podobného. Také zhasne obrazovka a je vidět že display běží. Ale s tím rozdílem že mi to dělá bez ohledu, jestli je to na kabelu, nebo na baterce. Někdy nestihne naběhnout ani windows a klekne to, jindy na něm pracuji třeba celý den a v pohodě. Když mi takhle display zhasne už se nikdy nerozběhne a nereaguje na nic, jen na vypnutí na tvrdo - podržení vypínání. Kdyby někdo věděl co s tím byl bych rád. Nic méně nyní se ho pouksím rozebrat a vyfoukat, jestli to pomůže, nebo se to jestli se mi vůbec povede jej rozebrat. Ještě nutno podotknout že ho mám zhruba čtyři roky. Jinak bez chladící podložky už ho ani nezapínám. Ae to jen tak na okraj :-)