Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s instalací ovladačů

Ahoj, mám desku ASUS M2N-E nForce 570 ultra a po přeinstalaci windows (SP2) mi nejdou nainstalovat ovladače zvuku z orig cd - pred instalací to vyhodí chybu.
Chyba je něco jako intel hd bus error, nebo tak něco.

Dik za rady

Když neznám přesné a konkrétní znění chyby, nedokážu poradit.

Na váš předmět vyhledávání - intel hd bus error, nebo tak něco - nebyl nalezen žádný odkaz.

Návrhy:

* Ujistěte se, že všechna slova jsou napsána správně.
* Zkuste jiná klíčová slova
* Zkuste obecnější klíčová slova.
* Zkuste použít méně klíčových slov.