Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft Office 2003 pro studenty a učitele

viz http://www.microsoft.com/cze/office/student/default .mspx
nejnovější časově i funkčně neomezené verze profesionální sady Microsoft Office 2003
sada funkčně shodná s Microsoft Office 2003 Standard

Vzpomínám si správně, že stejná nabídky byla i u předchozích verzí Office?

Děti studují SŠ a VŠ a uvažuju o koupi. Teď si ale říkám, že by možná nebylo špatné počkat "chvíli" až to doroste na Office 2007 http://vista.zive.cz/?q=Je_to_oficialni_Windows_Vis ta_a_Office_2007_vyjdou_30_listopadu

Je to tak?

Office 2007 pro studenty obsahuje oproti Office 2003 místo Outlooku aplikaci OneNote. Stáhl jsem ji, nainstaloval a snažím se ji pochopit.

Ale ať pátrám jak pátrám, tam nemohu přijít na to, k čemu to je dobré. Především jsem tam nenašel možnost správy e-mailu. Možná špatně hledám, ale není tam. Připadá mi to trošku na parafrázi Vodafone "Ať děláme, co děláme ...".

Je to jen můj pocit a je proto raději rychle potřeba koupit Office 2003 pro studenty nebo jen neumím hledat?