Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém Windows nemá přístup....

"Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru. K přístupu k položce pravděpodobně nemáte patřičná oprávnění."

Tohle mi píše win když vložim medium do mechaniky, mám 4 z toho 2 virtuální a dělá to u všech, nejdřív jsem měl problém po instalaci Avid Liquid 7.2 kdy systém nerozpoznal žádnou z mechanik, tak jsem to vyřešil pomocí tohoto návodu (314060) a vše funguje jak má i Avid Liquid jsem odinstaloval jen se nemůžu zbavit té hlášky, poraďtě dík :-)

VYŘEŠENO !!! ,NASTAVENÍ V OVL. PANELY > PŘEHRÁT AUTOMATICKY :-)

Už jen detail, v nabídce Přehrát automaticky mám nefunkční položky co se týče odinstalovaných programů, jak je z té nabídky ostranit ?