Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Netbook a wifi adapter

Zdravíčko, není nějaký soft nebo přímo nastavení na maximum - wifi adaptéru ve win Xp ? V win 7 to je, ale jakmile netbook pichnu na baterii tak je to pomalé jak.. ale na nabíječce v pohodě.

Řešení ? dik moc.

loading...

to ale neni pravda.

to je vlastně možné. s výjimkou netbooku na cestách nikdy notebuk na baterku nepoužívám, doma i v práci mám adaptér.

ten s tím nomen omen si pořídil právě takový krám, předpokládám že jako asusáky i má ten jeho řízení spotřeby/podtaktování. acer to dokur... na druhou ještě šetřicími režimy síťovek.