Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více paměti RAM

Zdravím má u mé sestavy smysl zvýšit paměti RAM z 8GB 1600MHz na 16GB 1600MHz. Například jaký by zhruba byl bodový nárust v 3DMarku. Díky

Dobrý den, jsem presvedcen, ze narust by byl znát spíše u práce s daty nebo konverzí videa a podobne (odlehcuje od zapisu disku), nez napriklad u her, tam by to asi ani nebylo znat. Ale mozna se pletu. Primo testy na pamet (narust vykonu) asi nikde nebudou.