Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte mobil do 8500,-

Ahoj doporučtě nějaký telefon do mojí cenový relace t.j. 8500kč,- moje požadavky jsou co největší interní pamět, min 4,3" displej, wi-fi, rádio,OS android a kvalitní foták (což už maj v dnešní době asi všechny)
Předem děkuju za vaše tipy a názory mě oslovila Xperia T Tahle

Já bych bral Sony Ericsson Xperia Arc S LT18i
V porovnání se současnými modely Sony Xperia foťák velmi kvalitní (že by vklad Ericssonů narozlučku?). Parametry +- jako Samsung Galaxy S2, v některých ohledech lepší (vodě/mrazu odolný, HDMI port..).
A za cenu 5500kč dnes.