Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava počítače

Dobdrý den, koupil jsem si novou grafiku (N640OC-2GI Gigabyte) procesor (AMD FX 4100) RAM paměť (Kingston 8 Gb 1600 Mhz) zdroj 500 W a základní desku (GA-970A-DS3) a nejde mi obraz.. všechno by mělo být dobře zapojené .. větráček se jak u CPU tak i u grafiky točí jenže prostě není signál do obrazovky.. nevím co s tím už ejdnou sem vyměňoval základovku a je to zase stejný.. díky za každou pomoc.

A ještě lidi nemohlo být zdrojem? (je zánovní) a právě když zapojim větší chladič cpu tak se netočí.. nemohlo by to být že je pšokozený? že dostatečně nedokáže napájet chladič natož desku?

Jo vyzkoušel sem všechno... piny nejsou ohnuté a teď máme debatu jestli je to špatný procesor nebo zdroj protože je zánovní a nerozjede větší větráček. a tato deska je přesně dělaná pro procesory AM3+ (AMD FX-4100)

Dobře lidi už je to vyřešený.. bylo to zdrojem.. koupil sem si 500W .. nevěděl sem že je to njak slabý.. zapojil sem můj starej a do toho tenhleten.. a najednou se to všechno rozjelo.. jen jeden problém ještě zůstal.. když to všechno zapojim (to nový) nemůže se načíst windows ale jak zpojim všechno při starym tak to jede v pohodě
Díky všem za jejich odpovědi :)