Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel_Makro_Buňka

Mám udělané v Excelu Makro na "rozevírací seznam" a nevím jak přiřadit nějakou buňku k tomuto Makru...abych mohl provádět nějaké operace s využitím hodnot vybraných ze seznamu. Děkuji za radu

Použij ComboBox (Nástroje/Ovládací prvky). Rozevírací seznam čerpá hodnoty z nějakého seznamu dat (ListFillRange) a vybranou hodnotu uloží do zvolené buňky (LinkedCell). V comboboxu si zvolíš počet sloupců v rozevíracím seznamu a hodnoty z těchto sloupců můžeš zobrazit pomocí fce =Svyhledat() z hodnoty uložené do zvolené buňky(LinkedCell). Pak skryješ sloupce dat, zvolenou buňku a uzamkneš list. Nejsem si jist, zda moje odpověď = tvůj dotaz.