Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě dědka IBM ThinkPad T41

Zdravíčko,
chtěl bych se zeptat jestli je dobrá koupě repasovaného notebooku IBM ThinkPad T41. Měl bych ho akorát na zapisování věcí do školy. Žádné šitky za 6k co se prodávají už nechci, už jednou jsem narazil. Samozřejmě předpokládám, že první co budu muset dokoupit je baterie. Zde odkaz.

http://www.levnapc.cz/intel-ibm-thinkpad-t41-penti um.html

Popřípadě mi dejte nějakou radu, jestli tady má někdo zkušenosti s repasovanými notebooky.

Otázka je v jakém stavu, za kolik, kterou konfiguraci a s jakou zárukou (protože na onom zmíněném e-shopu jsou TP T60 s jednoměsíční zárukou za cca 5 100 Kč, za 5 500 je k mání R400, o dvě generace novější notebook se zárukou 1 rok; a neboj, R400 - obdobně jako T400, je po stránce konstrukce řešen na způsob šasi z tvrzených plastů vyztužených uhlíkovými vlákny, v základně i ve víku navíc RollCage z hořčíkové slitiny).