Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vypnut samoinstalaciu

zdravim dal som si do pocitaca grafiku ati 4870 samo mi ju nainstalovalo ale ukazuje mi v pocitaci ze je nainstalovana 4800 series ale nie 4870...vzdy ked to chcem odstranit a nainstalovat to cez normalne cd tak mi to zase zacne instalovat automaticky same ako sa to da vypnut ? automaticke aktualizacie som vypol ale nepomaha

No a co ti brání v tom spustit instalaci z toho CD? To že si Wokna nainstalujou nějaký svůj generický ovládač pro 4800 series ještě neznamená, že by se nedala spustit instalace dodaného ovládače na CD. Anebo jak radí Karel, stáhni si ze stránek AMD aktuální ovládač a nainstaluj ho.