Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu

Dobrý den, sháním nový telefon a chtěl bych si nechat poradit. Na značce mi nezáleží, chtěl bych, aby měl výborný foťák, dobrou paměť, kdybych se nudil, tak nějaké hry a wifi, jinak bych ho spíš používal na poslouchání písniček, atd.. Mohl by mi někdo dát nějaký tip?
Díky

Top modely Samsungu maji dobre fotaky, co jsem zatim videl, tak po specialnich fotakomobilech Samsung Zoom, Nokia PureView, asi nejlepsi. Samsung Galaxy S3 je dnes asi velmi dobra volba v pomeru cena/vykon.

Absolutne suhlasim, ale takto radit konkretne modely bez toho aby sme vedeli cenovy strop...

Ak by teda cenovy strop nebol, tak este Galaxy S 4 alebo pockat na Sony Honami, snad sa im ten fotomobil konecne podari. Ak strop je, tak mozno Galaxy S 2, ma skvely fotak, mozno v tej cene najlepsi, aspon medzi Androidmi.

Len doplnim ze urcite ziadnu Xperiu - pri Z ten fotak mierne opravili, ale inak to je katastrofa.