Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router tp-link

Dobry den, mam doma wifi router tp-link wr 542g a sila signalu mi dosahuje asi tak 3 metry ven pres zdi domu (cihlovy) mohl by mi nekdo poradit jak zesilit signal nebo nakupem noveho routru a popripade jakym abych mel signal cca 20 metru od domu na zahradu za pripadne odpovedi predem dekuji.

silnější wifi nepomůže, jen si zarušíš interiér.
tvůj router je pomalý a zastaralý krám, použil bych ho právě jako ap pro venek - bez wan vstupu, se zakázaným dhcp, jen lan+wifi část.
a místo něj si domů pořiď něco normálního - aspoň wr841nd.

každý tady přijde s ideou pokrývat několik místností, druhé patro v baráku, japonskou zahradu s vodotryskama.
nikoho nikdy nenapadne dodat hrubý plánek - kde je router, kolik zdí, kde je okno, kde chcu venku signál.