Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměti v dual osazení

Zdravím zajimá mne zda při připojení 2x4gb 1600MHz (za předpokladu že dual pracuje správně) a dále osazení 2x4gb 2400MHz (take za předpokladu že dual by pracoval správně u této dvojce)

Dokážou tyto paměti pracovat výkonově tak jak jsou schopné nebo se budou navzájem nějak výkonově snižovat?
Tedy při osazení dvou dvojek ale každé s jinou frekvenci

Tato otázka je spíše teoretická, proto se prosím neptejte k čemu by mi byl 16 Gb paměti díky

pamati medzi sebou nekomunikuju takze si nemozu "nerozumiet", ale moze mat nejaky problem BIOS, alebo doska (layout, DC menice, chipset apod) s urcitymi kombinaciami alebo zatazou.

Navyse je treba davat pozor aj na napatie u danych modulov, nejaky 2400 na 1,65V neni 2400ka ale len pretaktovana 1600ka takze zas len odrb a na 1600 pojde v standarde furt.