Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno disk.a.data

dobrý den.protože jsem měl disk z malou pamětí přidal jsem do počítače ještě jeden na který chci převést všechna data.původní nechat jako zálohu.jak je přesunout?jako bitovou kopii? používám wwi7profi.Děkuji

Obavam sa, ze dalsia otazka bude nasledovat po case, ze preco ti nefunguje system. Ja som totizto odpovedal len na otazku ako sa klonuje disk....ano ako bitova kopia, ale to pokial viem si MS vysvetlil po svojom a nerobi klon disku iba ulozi kopiu disku do suboru a musis ju rozbalit pomocou bootovacieho cd, ktore si musis vytvorit.
Predpokladam, ze chces pouzit novy disk ako bootovaci namiesto stareho a stary pouzivat len ako datovy respektive zalohu. V tom pripade pouzi nejaky externey nastroj na klonovanie disku, napriklad linuxove dd alebo clonezilla, ci xxclone. Nastrojov na klonovanie je mrte.
Je tu malicka moznost, ze sa mylim a MS naozaj vytvori bitovu kopiu disku (ako to nazval), cize skopiruje disk A na disk B sektor po sektore.