Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proud vzduchu ve skříni

Zdravím

Mám tuto skříň. http://www.alza.cz/cooler-master-force-500-cerna-d 401901.htm#foto

Rád bych zajistil nejlepší proud vzduchu.

Při pohledu z předu
V pravo je jeden 120mm ventilátor (přidám i druhý), který vhání vzduch dovnitř dále je v zadní části jeden 120mm již zabudovaný od výrobce který vzduch zase vyhání ven na tento zadní zároveň fičí i ventilátor z chladiče na procesoru to by bylo fajne, ale jde mi to, že je zde grafika, která má dva aktivní ventilátory, které sají vzduch ze spodní části skříně a jestli to chápu správně tak zadním prostorem skříně zase vzduch vyvádí ven. A abych se dostal k jádru věci na levé straně skříně je také prostor pro ventilátor a já bych rád toto místo osadil tato pozice je přímo u grafické karty ale nevím jakým směrem ventilátor postavit sát vduch dovnitř aby grafika mohla nasávat chladný vzduch nebo otočit směrem ven aby vzduch proudil jedním směrem ze předu do zadu a ven a bylo tak docíleno kvalitního proudění vdzuchu...

Doufám, že jsem to popsal správně...bohužel fotku skříně mohu poslat až večer nejsem momentálně u daného pc. Díky případné nesrovnalosti dolním.

hele říkej si co chceš ale v podkrovním bytě, v takovéhle vedru a suchu co je venku, pokojová teplota mému pc nepomáhá k prospěchu. prostě tam ty ventilátory chci dát tak mi prosím někdo odpovězte nic víc nežádám :-) díky

někdy si řikám jeslti tohle je poradna nebo jen místo, kde si několik lidí vylejvá zlost na ostatních....a když jste tedy VY takovým "fyzikem" proč si v horké dny zapínáte otočný větrák v pokoji?? snad ne aby nebylo nutné utírat prach tak často...

Žádný větrák nemám, takže nezapínám. Stačí nebýt takový trotl a neotevírat okna na té straně, na kterou svítí slunce - to ale některým "znalcům" prostě nejde vysvětlit.
Ale abychom se vrátili k mojí otázce: opravdu dokážete vyrobit větrákem studený vzduch? K čemu jsou potom chladničky a klimatizace?