Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTX 660 vs HD 7870

čau,
Jdu si kupovat novou GK a nevím jestli mám vzít GTX 660 nebo se vyplatí si trochu připlatit za Radeon HD 7870, tak mě zajímá co si myslíte vy?
A potom popřípadě od kterého výrobce jíá mám vzít? (MSI,ASUS,Gigabyte)
Díky za odpověďi

Ono bude zalezet na hre, ale i presto bych vzal NVIDIA s podporou Phyxs( ktery kdyz uz si neco obcas zahraju pouzivam :) ) CUDA, nevelka spotreba, stabilnejsi Drivery.
Jak psal nekdo nahore volba prejit na gtx7xxx series muze byt lepsi volbou.