Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux Slax - nedokončí boot

O nic nejde, spíš jen ze zvědavosti, co dělám špatně: Po čase jsem zkusmo chtěla nabootovat Slaxem, Slax se načítal až do hlášky
setup unoin on/union
looking for data modules
a tady se zadrhnul. Čekala jsem 10 minut, rezignovala a vypnula. Druhý, řetí pokus totéž. Hlava mi to nebere, což není důležité, ale zajímalo by mě, co je blbě. Podpora pro NTFS tam proběhla taky, tak nevím...

co děláš špatně netuším. Pokud vím, Slax je liveCD a unionfs je (imho relativně buggy) "mixomatóza" ;-) několika fyzických oddílů různých parametrů (např. RO z CD a RW z HDD nebo RAMdisku). Asi máš PC nekompatibilní s tímto výplodem moderního computingu :-D

"Starý dobrý wokna". Nicméně na jednom kompu to jde bez problému - jsou tam jen ATA disky a modem je přes síťovou kartu. Na tom zlobivém je systémový disk SATA a modem přes USB. Tak vyzkouším připojený HW, případně vypálím Slax v linuxovém prostředí nebo aspoň jiným softem, uvidíme.
Díky za rady.

Me to dela na jednom komplu taky - vsechny LiveCDcka Slaxu co doma mam (ruzne verze od 4.2 po 5.0.5) , ktere na jinem komplu bezely , na jednom urcitem PC se zasekly na teto hlasce... A delaji to na tomto PC i jine distribuce - Aurox, LiveBSD... tz se yaseknou a jetam nejaka hlaska o hdc nebo cd0 - asi to nejak souvisi s CDROM mechanikou - proste to potom nemuze na tom CD neco najit. Mozna je to vadna nebo nekompatibilni mechanika... Prosim neco kdo tusite poradte!!
pepa.hladky z seznam t cz , 604995445