Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyznamy % za spoutecimi soubory

Zdravim vsechny.

Potreboval bych vedet, jaky vyznam maji procenta s cisly a pismeny za spoustecimi soubory.
Napr.: soubor.exe -b < %1 >> %2 -j %3 . Mohl by mi bud ve zkratce nekdo vysvetlit o co jedna, nebo radeji poslat nejaky www odkaz, kde to tam rozebiraji? :) Nemohu nic najit.

Moc diky.

P.S.:Jsem si vedom toho, ze je to pro vas stupidita, tak se omlouvam, za takovyto dotaz :D

A kde ta procenta jsou? A v jakém prostředí/operačním systému? Např. v dávkových souborech (bat) se procentem a číslem označuje parametr příkazové řádky.

Takže spustíš např. dávku

zkopiruj.bat muj_soubor.txt

A v té dávce máš v proměnné %1 název toho souboru muj_soubor.txt, na který se můžeš odvolávat.

např.

if not exists %1 goto neexistuje
copy %1 c:\kopie.txt
goto konec
:neexistuje
echo Zdrojovy soubor neexistuje!
:konec

Název proměnné tedy nemusí být napevno zapsán v souboru, což by bylo pracné vždy hledat a přepisovat několik jeho výskytů.

Jedna se mi o to, ze pomoci jednoho programu vyuzivam resice MKP programu Ansys. Potrebuji do neho nacist dat soubor, udelat vypocet a vysledky vyhodit zpet do adresare, kde byl puvodni datovy soubor. Vse probiha ve Windows XP.