Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Script Host

Když zapnu PC, naběhne mi okno, které se jmenuje Windows Script Host a v tom je napsáno C:/Users/Lukas. A mám tam jen "OK" tak na to zmáčku a rázem mi stoupne využití o 30% co to je ??

to podle tebe nemá žádnou příponu? a běží to jako proces (vir?) v paměti?
přestože v adresáři "inf" nemají být žádné spustitelné soubory?

co si microsoft pomocí windows vychoval za uživatele, to má.
msptrryx killni v paměti, smaž spouštěcí odkaz (i odkaz na vbscript), adresář msptrryx na disku, vrať vysvědčení, odviruj, odspywaruj. pak si běž raději koupit něco méně nebezpečného než pc.