Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem case do 3000 kč

dobrej, doporušili byste mi case do 3 tisíc korun

rad bych byl aby byla průhledná bočnice,nejlépe svítil modře a byl to middle case, který podporuje ATX desky, díky

Nedávno jsem nahrazoval svou "papírovou" a nevětranou skříň.
Důvodem bylo, že procesor měl pár stupňů nad limit co psal výrobce.
Koupil jsem si Zalman Z11, a chybu jsem určitě neudělal :) Svítí nádherně, průhledná je a teplota CPU spadla z 65 stupňů na 52 stupňů. Samozřejmě není tak kvalitní jako Lian-li, ale zaujala mě svým "kosmickým" designem a tak jsem ji koupil. I když je to plasťák tak drží pěkně :) Jinak nesvítí nějak moc, protože plasty jsou kouřové, takže i když ho přes noc nechám zapnutý (Intalace aktualizací, stahování updatů do her) tak se u toho dá i spát. Já jsem si koupil Z11 (klasickou bez Plus) a doplnil jsem ji maximálním počtem ventilátorů + jeden místo mechanik apod.. :) I když pc není nejtižší na hluk si nestěžuji. Pokud ale hledáte výborné dílenské zpracování, berte radši Lian-li :)

Myslím si, že na fotce by to nebylo tak dobře vidět.
Tady postuji video (Promiňte mi tu kvalitu, je to přes telefon)
Na bordel kabeláže nekoukejte, skříň mám dva týdny a je to můj 1vní složený PC, takže tu kabeláž ještě nějak budu řešit, asi těmi stahovacími drátky, popřípadě někdo nějakou radu? Dík)

:-? A já myslel, že už jsem viděl všechno.
Strašný nepořádek v kabelech, já je mám všechny vedené za deskou, vyvázané. Tohle se nedá nazvat jinak, než bordel. I když stavím něco dočasně, tak je minimálně dovedu někam, kde nebudou překážet.
A těším se, až ta změť kabelů v 0:55 spadne do toho větráku. Asi se jim nic nestane, ale ten zvuk bude skvělej.
Pokud se procesor nedá uchladit s normálním prouděním vzduchu, je něco špatně. Měl jsem i Pentium 4 Prescott a zatím jsem vždycky všechno uchladil chladičem na procesoru, na grafice, ve zdroji a vzadu na skříni.

Tak snad je to na poprvé dobré :) Jinak snad na vánoce dostanu novou desku a pak dokoupím silnější procesor :) (Na této desce za 1600,- se fakt nedá moc dobře taktovat - je nestabilní při 1,4v a 4,1ghz.) Třeba do té doby vyjde AM4, ale to si asi budu muset ještě počkat..