Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet sále háže chybu.

Dobrý den,
mám takový problém s prohlížeči.. Neustále mi padá jakýkoliv prohlížeč (Opera,Google,Mozilla firefox) při spuštění Facebooku, YouTube, apod...
Zkoušel jsem nalézt nějaký vir, ale nic mi to nenašlo a já už nevím co s tím.. Je to dosti otravné takže bych byl rád za každou pomoc, děkuji :)

Obrázek je v příloze...

souvisí to s tím tak, že HTTPS komunikace je šifrovaná klíčem, který má určitou platnost. Ale to by znamenalo, žes měl čas posunutý minimálně o několik měsíců, spíše však o více než rok.

edit: jinak dobrý postřeh, na tuhle ošemetnost jsem si nevzpomněl :-)