Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba pc sestavy

Dobrý den,
chtěl bych pomoci s výběrem komponent k novému PC. Zatim jsem vybral tyhle seznam, chtěl bych vědět jestli to bude kompatibilní a bude to fungovat, popřípadě co na tom změnit. Předem děkuji za odpověďi.

Měl bych k tomu vzít spíš i3 nebo zůstat u fx, podle mě je i3 horší, podle next gen konzolí jsem usoudil, že amd bude lepší, i když je to jen 3 jádro, protože většina her je port z konzolí, nejsem hardcore hráč, hraji jen nenáročné hry AC3 a 4, fifa, World of tanks, far cry 3 atd. Žádné metro LL ani crysis 3 se na tom hrát nechystám, takový žánr mě ani nebaví