Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD Western Digital 500 GB USB 3.0, bude foungovat i na USB 2.0 ?

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli to rozjedu asi na 6 let starém PC s USB 2.0? Rozhoduji se mezi verzemi 320 GB a 500 GB. Mám udělaný report PC, tak Vám napíšu jakékoli parametry, jen mi prosím poraďte, ať nekoupím zas zajíce v pytli a pak mi to nepojede. Jedná se o Western Digital Elements Portable SE 500GB. Díky

Převodník není na desce HDD, je to samostatná destička s elektronikou a SATA konektorem, do které je zasunutý normální 2,5" SATA disk. U všech externích disků co mi prošly rukama to tak bylo. Jinak ano, dá se koupit asi za dvě stovky "šprcka" - silikonový obal s elektronikou do kterého se dá zapojit jakýkoliv 2,5" HDD.

Tak mám zálohovaná hlavní data o která nechci přijít v PC, notebooku i na ext. HDD. Tento disk potřebuji na filmy a seriály, takže když se něco ztratí nebude to žádná hrůza. V podstatě to nebude jen na zálohu, ty filmy se tam budou točit, jen dobré seriály si tam nechám. V PC mi to zabírá už moc místa a potřebuji to uvolnit.