Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program z cd na usb

Zdravim,potreboval bych poradit,mam meteorologickou stanici a s ni i prislusny software na cd,ale chci to nechat napojene jen pres maly netbook co cd-romku nema jde to nejak udelat abych to mel na usb-klicence a instalace sla sama od sebe?
predem dekuji za nejaky pokud mozno lehky napad peter
Změna předmětu, původně: pedrooo (karel)

Na tom CD bude nějaký setup.exe nebo start.exe,co spustí instalaci.Tak to vyzkoušej na nějakém PC s mechanikou,co to dělá.Pak vše překopíruj na flashku a zkus spustit na tom NB.Jiné řešení je vytvořit obraz disku a použít virtuální CD mechaniku.