Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSPad editor 4.5.3 Build 2244 Beta

[http://img154.imageshack.us/img154/4017/pspadph1.th .png]
Vysiel novy PSPad, univerzalny freeware(volne siritelny) editor urceny pre platformu Windows. Integruje HEX Editor, podporu Projektov, FTP klienta, Macro Recorder, Code Explorer, konverziu kodovania stranok, podpora (HTML, PHP, Pascal, JScript, VBScript, MySQL, MS-Dos, Perl, ...) a mnoho dalsich moznosti. Stahovat a viac sa o nom docitat mozte tu: http://fileforum.betanews.com/detail/PSPad_editor/1 076948037/1 alebo tu:Oficialne stranky PSPad-u

Este by som chcel podotknut 3 veci:
1. zacinam si uvedomovat, ze pracujem pre p. Fialu a este ku tomu aj zadarmo. :-p
2. v pocte stahovani prekonal vyrazne aj takych velikanov ako napr. openSUSE 10.2 Beta 2 a len o malo zaostava za stahovanim: Mozilla Thunderbird for Windows 1.5.0.8 a to ma Mozilla 3 dni naskok. :-)
3. vsimli ste si, ze mi nahlad ladi k avataru? :-p
zdroj: releases

Excelentný editor ale chýba mi v ňom podpora syntax highlightrov z programu ConText. Program ConText si taktiež pamätá pozíciu v každom dokumente a po znovunačítaní dokumentu sa na nej otvorí. Neviem či aj PSPad túto featuru obsahuje ale ak hej tak mi sem prosím niekto napíšte kde sa dá aktivovať.

Už opakovaně jsem se nachytal, že preferuji při tvorbě JavaScriptu PSPad před TSWWebcoder.

Což je placený coder na tvorbu www stránek. Důvod ?
PSPad má takové vychytávky jako je například zvýrazňování jednoduchých a složených závorek - začátek, konec.
To je neocenitelná funkce když se ztratím v závorkách a placený TSWWebcoder ji nemá.

Congratulation striker