Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řešit problém s pamětí přeinstalací windows

na notebooku mam 4gb RAM ddr3 a k dispozici mám 3,85 gb... ale ve výsledku mám mnohem mnohem méně může to být tím že jsem si ho prostě za ten rok co ho mam přehltil vším možný a že když si obnovým systém (windows 7 home premium x64bit)do výrobního stavu a neudělam si zálohu
bude těch 3,85gb RAM realných?

samozřejmě ale když mám notebook se 4gb ram tk přece nemam ty zbilí někde rezervovaný třeba ted mam povypinaný ty zbitečný a zapnutou jen mozillu.. no a ukazuje mi to 150mb volné paměti a pc zaplej 4h 45min prostě ten pc mi nerozjede ani třeba skyrim bez lagu jak prase a to je pamětí... podle mě když budu mít prázdný pc budu mýt i více przdné paměti