Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ClockWorkMod smazat

zdravím, mám tu problém s rootem, jsem totální amatér v těchto věcech a vůbec nevím co to kamaráda napadlo mě to nainstalovat do mobilu, ale totálně mi to rozladilo mobil a chtěl bych to odstranit, ale nějak to nejde potřeboval bych někoho kdo tomu rozumí a ví mě poradit. Díky :)

Nic o tom nevies, ale hrabat sa do toho budes...mrzi ta ze ti mobil este ide?

Nahras si na sdkartu prislusnu ROM, Nabootujes mobil do CWM recovery, tam zvolis "install zip from sdcard", vyberies si zip subor a instalujes...

pokial nevies o com je rec, riad sa vecami nizsie:

Bud si na XDA fore najdes prislusny navod pre tvoj telefon a nahodis si prislusnu ROM, ktora sa ti paci, alebo to odnesies tomu babrakovi co ti to podrbkal, nech ti do da dokopy, ked ti to vedel pokazit. To si mal spravit ako prve.

Uz ktory blazon si dobrovolne necha rozbabrat software v mobile inym clovekom a pritom ani nevie co s tym ten clovek robi...povazujes to za normalny postup?

Tak za prvni, kdybys cetl co psal, tak bys videl, ze mu to tam nacpal nejakej kamos. Za druhy mu radis, jak to nainstalovat, ale on chce CWM dat pryc. Nic nevis, ale kecat budes do vseho. Povazujes to za normalni postup?

Pro dotazujiciho. Toho trolla shira ignoruj. Bez na tento web http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ace/cwm-recov ery/ a precti si to o CWM. POkud tomu nebudes rozumet, zajdi na forum, ktery je tam popsany anebo se zeptej primo autora webu. Pokud to bude i pak nad tvoje sily, nekomu to dej, at ti to smazne.

Díky, kluci klid však se nějak domluvíme a nemusíme tu po sobě házet hned bláto, jak někdo napsal nehrozí žádný problém? Tak to se mi stal včera večer když jsem resetoval mobil a od té doby mi nejde zapnout na plochu jen furt běží v načítání Samsung .. :/