Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonná herní PC sestava

Zajímá mě názor vás všech na tuto PC Sestavu.
Má cenu si koupit tuto sestavu ?
Klady + / Zápory -
Prosím jen rozumné komentáře.

Mám v plánu si pořídit počítač, který zvládne nejnovější hry a bude v tom ještě nějakých pár let dopředu vynikat. Ano vím :D , PC a všechno okolo něj stárne nejrychleji, protože se vždy po nějaké době najde mnohem výkonější nebo lepší.

CASE: AeroCool Strike-X Advance White nebo CoolerMaster Dominator CM-690 II lite
ZDROJ: CoolerMaster E600 Thunder 600W PFC v2.3, 12cm fan, 80 Plus
DVD: Blu-ray LG BH16NS (16x Blu-ray, HD DVD čtení, 16x DVD+-R) SATA, černá
CPU: AMD FX-8350 8core, 4.0GHz, 16MB, socket AM3+, 125W Box
Mainboard: Gigabyte AM3+ 970A-DS3, 4xDDR3, 6xSATA3,2xPCIE, USB3.0
RAM: 2x8GB 1866MHz DDR3, 10-11-10-30 KIT Viper 3 Venom Red DUAL CHANNEL- PATRIOT
HDD: 2TB WD20EZRX 3,5" 64MB/SATAIII
Grafika: Gigabyte Geforce GTX650 Ti Boost (1 098MHz)PCIE 2GB 192bit. DDR5 (6 008MHz), VGA, 2xDVI, HDMI,DP
CENA: 21 685Kč

( http://www.nejlevnejsi-pc.cz/product.php?id_produc t=956 )

Díky za komentáře. R.

No to co ti tady navrhují z Alfy je slušná sestava oproti té na kterou si chtěl znát názor. Takovou sestavu bych si osobně nikdy nepořídil a nejen z důvodů že si PC stavím sám. Herní počítač s 8jadrem AMD se spotřebou jako kráva a co potom chlazení nejspíše ho vůbec nebude slyšet :-) (čím víc jáder tím víc adidas :-) ) 16g RAM ? K čemu 8 ti bohatě stačí případně později můžeš dokoupit . 2Tb HDD proboha na herní počítač k čemu ? Potřebuješ rychlý disk nebo SSDčko . Atd. Konečně mám pocit že jsi se rozhodl tu sestavu pořídit , tak za své peníze si kup co je ti libo ať ti slouží.

(čím víc jáder tím víc adidas :-) )

Ale no tak, to je naprosti špatný názor :D V několika ohledech je to opravdu víc Adidas a výkon dosahuje a leckdy přesahuje i7. Jen je třeba vědět k čemu to budu používat.
Ignorovat, to já jen tak, že ten procesor prostě není špatná volba, tak nehatovat lidi, že je.

Mám v plánu si pořídit počítač, který zvládne nejnovější hry a bude v tom ještě nějakých pár let dopředu vynikat Vzhledem k tomu že dotyčný má naprosto jasnou představu o tom k čemu tu sestavu chce používat je tvá připomínka mimo mísu. Nikde jsem nenapsal že je to špatný procesor jen bych na hry doporučil něco jiného. (nejen procesor)

M-pole 1)--(Nemáš to objektivní OC o 10% ti i u Intelu výsledky změní)-- PRVNI TEST JE BEZ OC!!!, druhy jen ukazkovy narust pri OC.
2)--Cena zakladni desky ASUS SABERTOOTH pro AMD na Socketam3+ --- 3 790KC
ASUS SABERTOOTH pro INTEL --- 5 270KC (1500KC drazsi)a to neporovnavam FORMULA Z!!!
-Pripadne mi zvlastni, ze kdyz skladas ty sestavy, ze prirovnavas i5 s FX 83xx kdyz tyto procesory nepatri a porovnavat je je blbost, vubec do stejne kategorie (TRAKTOR+OSOBNI AUTOMOBIL) porovnava se kdyz uz ta FX s i7 a ne s i5. Jinak co se her tyce, I5 3570 zustava stale z 65% nejlepsi volbou, o tom zadna.

Pepa12- Mymo misu si to hodil mozna ty :-D samozdrejme ni ve zlem
1) co se tyce zspotreby, staci mensi nastaveni parametru v biosu (KDYZ UMIS)!!, kuprikladu spustit "C6" nebo "LOAD LINE" atd. a pri zatezi ma FX CPU hodne mensi spotrebu a zustava stabilnim.
Videl jsem par pofidernich testu na WAN a vidim ze lide tomu veri :-x