Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CD nenabiha

cau lidi chtel bych se zeptat mamka vcera pretahovala z cd fotografieale nedodelala to a kdyz to dneska chtela dodelat tak se ji cd nechce nacist a poskrabane neni nevite jestli by to neslo neak spravit? diky

jednotlivé soubory vykopíruješ jednotlivě. teď jen najít nějakou mechaniku, která to vůbec přečte.
u toho rw možná došlo k chybě, že tam chtěl někdo zakládat další session a starší se zamknula - v tom případě by isobuster mohl pomoct.
ale protože se tu ptáš na každé slovo, být tebou někomu to svěřím.