Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení reprobeden k pc

Ahoj, chtěl bych si připojit reprobedny od věže k pc. Každá reprobedna má ze sebe dvojlinku, chtěl jsem to udělat tak, že bych dva kablíky (od každého repráku jednu) připojil k jednomu kablíku z jacku a to samé udělal s druhými kablíky od beden a jacku. Zkusil jsem to, ale nejede... moc se v tom nevyznám. Nevíte jak to udělat?

Nepíšeš k čemu to potřebuješ.
Tak začneme třeba tímhle:
http://www.eva.cz/zbozi/IT1685/reproduktory-genius -sp-s110/
Jsou to reprobedýnky i se zesilovačem a napájecím zdrojem - je potřeba je zapojit do zásuvky, do takovéhle http://www.vypinac.cz/index.php?url=vypinace-a-zas uvky/detail&ref=MGU3.039.12-z-suvka-230v-16a-2p-pe -s-d-tsk-mi-clonkami (tedy aspoň myslím, že součástí reprobedýnek je síťová šňůra, akorát na fotce není) a pro připojení do počítače už mají í kabel s jackem.

Určitě mají. Ale tady jde o princip. Jak ti někdo radil, že ty reprobedny musí mít zesilovač, aby hrály a nestačí je jen beze všeho k počítači připojit, tak tyhle (a další v tom odkazu) jsou určené k připojení k počítači a všechno co je k tomu potřebné už je v nich vestavěné.
Napadlo mne, přímo v hlavě, jestli by se ty levné počítačové bedýnky nedaly rozkuchat a použít jako zesilovač k těm tvým (repro v těch bedýnkách odpojit a místo něj připojit repro z těch tvých). Ale to by musel zjistit někdo kdo ví, wo co go.

On nech nic nekucha ptz o tom nema ani paru, moze zobrat so sebou aj tu vezu, je to miniveza velkosti jedneho z tych repro. A pisal ze ma AUX vstup.

BTW. o "kvalite" repro z miniveze aiwa sa da dost silne pochybovat, ale zvuk to moze mat mierne lepsi jak nejake male sumitka.