Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padanie Winu

Zdar, chcel by som kolegyni na dialku nejako pomoc, lebo neustale jej pada - seka pocitac..
Hovori ze je na internete a hocikedy, alebo napr ked otvori vela "internetov" tak jej vypise toto :
Generic Host Process for Win 32 Services

Vyskytol sa problem s aplikaciou Generic Host
Process for Win 32 Services,a preto je nutne
ukoncit ju.Ospravedlnujeme sa za sposobene
neprijemnosti.
_________________________ _____________

Ak by ste pracovali s informaciami,mohlo by
dôjst k strate.
Ohlaste tento problem aplikacii Microsoft.

Vytvorili sme formular spravy o chybe,kt.
nam mozete odoslat a pomoct tak pri
zdokonalovani aplikacie G.H.P .for W.32
S.(tamto hore-toto tam nepise:)).Informacie
obsiahnute v sprave sa spracovavaju ako
doverne a anonymne.

Ak si chcete prezriet udaje,ktore tato sprava
obsahuje,kliknite sem.

Odoslat spravu o chybe Neodoslat spravu o chybe

a musi restartnut Pocitac.. neviete co to moze byt ?
Spyware nema ziady (Otestovane spybotom), predpokladam ze nai viry...
Dik za kazdy navrh a pochopenie problemu :-)

jj to az tak nevadi.. dokonca som si to ani nevsimol, mna zaujimalo to posledne :D ale to s tou hyperinteligenciu nema chybu :D
tak sa mi zda ze to je Blaster.. skusil som najst jednoduchy Fix od Symantecu a poslat jej.. snad jej to pomoze (PS: su tam len 3tlacidla, snad za nezamota :D)

nj ale ten program od Symantecu jej vypisal ze ziadny BLaster nebol najdeny,,
tak som jej poslal nejake hotfixy co sa spominali s tou chybou GHP.. no pisala ze hned po susteni :
Chyba instalacneho programu KBxxx (xxx--- cisla hotfixov).. tak ze jej to vypisalo vtedy, ked spustila hotfix.. ze bejal ukazovatel instalacie (modre stvorceky) a potom..
Neviete preco jej nechce aj aktualizacie nainstalovat ???

chce to být u toho pc, všechno na dálku nejde.
1. stáhnout ty tvoje záplaty (máš správnou jazykovou verzi?), update antiviru a antispywaru
2. odpojit od netu
3. spustit z flashky starter Starter a povypínat kretenismy co se spouští automaticky po startu, zkontrolovat služby + co běží v paměti
4. restart (jinak ten svchost v doc&set je fak síla)
5. ozáplatovat, oskenovat na viry a spyware
6. připojit na net, stáhnout bezpečný alternativní prohlížeč a mail klient, zrušit zatržení že ie bude kontrolovat zda je předvolený