Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cena pc?

Dobry den, planuju prodat sve pc, jelikoz uz jsem z her vyrostl a prestupuju na notebook, tudiz bych chtel vedet cenu prosim cca.

zakladovka: ASUS P5641T
procak: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz 2.94GHz
grafika: NVIDIA GeForce GT640 2GB DDR3 ( GIGABYTE N640OC-2GI )
RAM: 4,00GB (pouz. 3,25GB)
windows7 32bit

Utahlo to vsechny CODka(zkouseny COD mw1,mw2,mw3 i vsechny counter striky [i nejnovejsi global offensive bez problemu bez sekani utahne]) :)

Diky moc :)

Zdravím ,když už to tu je tak bych se taky rád zeptal na cenu pc:Mám q6600,deska je tam: Asrock G31m-s,paměti: DDR2 800mhz 4gb,Chladiš scythe ninja,grafika ati 6770 saphire,Hdd 500gb,case cooler masterpřesný tip nevím.Zdroj seasonic 500W.Deska,case,chlazení na procesor,grafika to vše je ještě v záruce asi tak půl roku ještě.K tomu monitor LG Flatron E2340S díky moc za info.