Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Xperia Z

Zdravím, mám HTC One X a už mě nebaví, chtěl bych něco většího. První jsem si řekl, že si koupím iPhone 5, ale ta velikost by mi asi vadila. Co si o tomto telefonu myslíte? Na alze na něj mají hrozný připomínky.

One X má o třídu lepší displej (Sony prostě displeje neumí), výkonem na tom bude Xperia Z lépe, jejich systém je taky celkem vpohodě. Fotoaparáty bych řekl na stejné úrovni. Osobně bych do něj ale nešel, jsou daleko lepší varianty (např. HTC One či Galaxy S4).