Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Neco jako Java Coder ci co

čau vsichni,pisu s blbu klavsnici tak prosim omluvte chyby.zrovna nemam c delat a tak sem s zacal ucit Javu jako progamovaci azyk (upe stejna situace jako kdyz sem s zAcal ucit Pawno,a dnes ho uzz umim perfektne :D) ale nwm kde na to shnat nejakej program vev kterem se pise zdrojak javy (zdrojovy kod).
Poradil by nkdo nco?Nejaky prosty java coder ci co..
Diky,SteveX.

Lock na přání tazatele. (karel)

Zdrojak cohokolvek vcetne javy sa da pisat aj v notepade.

Programovat chces co? App pre mobily viz vyvojove prostredie od vyrobcu mobilu resp. OS. (napr. eclipse + nejake dalsie veci).
App pre PC viz java SDK (JDK) na oracle.com. Nesmies sa ale bat pouzit prikazovy riadok.

Prosimvas vsechny,ja se snazim chovat slusne,ale nemuzu vystat,kdyz tady někdo vyzvedava hovadiny tykajici se neceho uplne jineho nez bych chtel docilit...jedini dva,co mi opravdu pomohli a nepsali tady hovadiny,byli uzivatele "Mm.." a "Nigfire".Kdybyste tu nezevlovali na urazkach typu "Ty nenaprogramujes absolutne nic" a "Ci Co bude určitě nejlepší. A když se k tomu skusit přidají nelysí, bude to bomba. Fakt blbá klávesnice."(za co mimochodem nemuzu,muj blby bratranek mi vylil do klavesnice vodu),nemusel bych nikomu nadavat a vsechno by slo v pohode.