Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa jsou sekané.

Pouštím videa ve formátu WMA a WMV přes Windows Media Player Ale je to strašně sekané a nedá se na to dívat. Mám notebook Intel Celeron 2,6 GHz, 768 MB RAM, Wndows XP. Co s tím. Nějaké kodeky nebo co? Jinak mám Codec Pack.

Avast Home Edition, Disk 11 GB plných z 30 GB. A v paměti toho běží hodně. ICQ, Skype, MSN, Opera, Winamp, DC++. To znamená, že musím všechno vypnout abyc měl dobré video? Ale předtím mi to běželo normálně. Než jsem instaloval Avast.

no ja som to tiez potom ako pisal Jan Fiala tipoval na ten antivirus, ze spomalovanie sposobuje jeho rezidentna ochrana, ale ked si ho vypol(dufam ze skutocne), tak by som este skusil stiahnut 30 dnovu trial verziu antivirusu NOD32 a sputil aj ten. stihnut si ho mozes tu: testovacia. btw., to trhanie pri prezerani filmov robi len pri formate WMA a WMV, alebo aj pri inych formatoch? nespozoroval si napr. aj spomalenie spustania aplikacii?