Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - mobil v PC ako disk cez wifi

Toto je alternativou pre spravovanie suborov medzi mobilom a PC, nie nahradou za manazer v mobile na ktory sa pytam v inej teme! Prosim o reakcie k teme, ak neviete odpovedat, neodpisujte. Dakujem za pochopenie. Na prispevky mimo temu uz nebudem odpisovat a podporovat ich.

Existuje sposob, aplikacia v mobile, PC program na to, aby som mohol v kazdom suborovom manazerovi - konkretne by som potreboval aby to slo vo FreeCommander - spravovat subory z mobilu cez wifi. Nieco ako ked pripojim fotak cez USB a pripoji sa disk pomocou mass storage, len aby to slo cez wifi.

Software: OS Windows Vista Home Premium 32 bit SP2, DirectX 10, ForceWare 320.49
Smartphone: Samsung Galaxy GT-I9300 S III 16GB+32GB microSD, Android 4.1.2

Nezkousel jsem zatim, jeste jsem se k tomu nedostal, ale Total Commander pro Android - LAN plugin a FTP plugin. Myslim, ze propojit pres LAN (Wifi) PC a Android by melo umet vic aplikaci, pokud umi nektere prehravace na Androidu prehravat video primo z PC, tak to urcite musi jit i obracene a obecne pro jakykoli soubor. (Neni to sice uplne odpoved, ale budes-li patrat timto smerem, urcite neco rozbehas, ja to o vikendu taky chci vyzkouset.)

Asi to bude ono, vyskusam to, ale momentalne skusam rozne aplikacie na rozne veci a nie som velmi uspesny, takze to bude musiet pockat.

Dakujem zatial vsetkym za odpovede, sorry za neskoru reakciu, ale opat je to jedna z vlastnosti poradne, ze v historii sa mi tema ktoru som zacal nezobrazuje - nestazujem sa, je to fakt na ktory som uz poukazoval.