Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Privydelek -J2EE aplikace

mel bych dotaz: kdo by zvladl udelat aplikaci a za kolik by to stalo? cca 2000kč?

Rozsah práce by mel odpovida elektronické knihovně a práce musí být napsána ve Springu.

Java EE 6 aplikace:

Vytvořte Java EE 6 aplikaci pro evidenci hospod. Kazda hospoda by mela obsahovat kratky popis, nejakou fotografii a 5 nejlepsich jidel a 5 nejlepsich piti. Jejich poradi by se melo menit v zavislosti na kliknuti registrovaneho uzivatele.

Diky Marek

Myslíš, že to někdo zvládně napsat za 3-4 hodiny, když nebudu počítat čas, který stráví komunikací s tebou, jak by to mělo vypadat?

Pokud chceš ušetřit, měl bys dodat co nejpřesnější popis - všechna pole, která chceš evidovat, přesný popis chování, ....

Než se naučím něco o Java EE 6 (už je asi i 7), tak to možná už bude stát za to. :-)
Možná by bylo lepší hledat někoho, kdo tomu rozumí a umí najít/upravit nějaké stávající hotové řešení. Hospod je jako máku a ne všichni mají vychlastané mozky.