Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

zdravím, mám mini notebook, který nejde spustit, tedy jde, ale pořád dokola naběhne logo XP, kontrola disku a rychle problikne modrá obrazovka vložil bych sem obrázek, ale nevím jak
Děkuji za odpovědi.

udělal jsem to a tentokrát mi tam ta modrá obrazovka zůstala a píše: STOP: C0000218 chyba souboru registru
registr nemůže zavést podregistr (soubor):
\SystemRoot\System32\Config\SOFTWARE
nebo jeho protokol nebo alternativní kopii.
Soubor je poškozen, nebyl nalezen nebo n=j nelze zapisovat