Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s instalací XP

Mám problém, chtěl jsem přeinstalovat XP, klasika jsem zformátoval disk, při instalaci (už v designu XP)vše probíhá v pořádku ale když zbývá do konce 34 minut instaluje se zrovna "zařízení" a systém jakoby zamrzne, i když miší mohu normálně hýbat i se mění ty texty od windows( co všechno uměj). zkusil sem i jiné instalační cd, problém stále přetrvává. Potom jsem na ten HDD zkusil systém nainstalovat na jiném PC, bez problémů se nainstaloval a makal. Ovšem když ho dám zpátky do toho původního "problémového" PC objeví se modrá smrt a konec, nejde nic stav nouze, režim VGA nic. I jsem zkusil vyndat všechny PCI sloty ale žádná změna. Nevíte co by to mohlo být? Prosím, už sem z toho zoufalej:.(:.(:.(

1) Máš možnost připojit k tomu pc jinou cd mechaniku?
2) Máš možnost půjčit si jiné cd se stejnou verzí windows? Nainstaloval bys samozřejmě se svým product key, ale z jiného média.
3) Zkoušel jsi vyčistit svou stávající mechaniku a opatrně i to tvoje cd?

Na tu mechaniku to nevypadá, zkoušel sem instalovat ze dvou instalačních cd a že by se obě sekly v jednom místě to asi ne. Zkusím tam hodit paměti z jinýho PC a nebo zkusit jinej datovej kabel k HDD, nic jinýho už nevim

i když to byla záležitost spíš starších windows, ale nekompatibility budou vždycky: zkus si ještě pro instalaci půjčit jinou grafickou kartu, nebo pokud máš na boardu síťovku vypnout ji v biosu, nebo vyndat vyndávací zvukovku.
nainstaluj xp, nastav obecný ms ovladač vga.
vypnout, přehoď tvoji vga nebo i ostatní vytahané karty, případně povol síťovku.
doinstaluj zbylé ovladače.